Inteligentné
kamery

sledujte
svoj dom
odkiaľkoľvek
WiFi CAM DM1
cam DM1

Inteligentná vnútorná otočná kamera WiFi CAM DM1. Vstavaným reproduktor a mikrofón, 2MPix kamera s rozlíšením Full HD 1080p, zorný uhol pomocou otáčania 360°, infračervené nočné videnie do vzdialenosti až 15m, detektor pohybu, trasovanie pohyblivých osôb, možnosť otáčania kamery, Network port, slot pre MicroSD kartu max. 128GB, napájanie pomocou sieťového adaptéra. Pripojenie kamery cez vašu WiFi sieť, vzdialené ovládanie pomocou inteligentného telefónu, tabletu, iPad a podobne, prostredníctvom aplikácie Tuya alebo Smart life.

3D model
QR
fullHD

Monitorujte svoju domácnosť
v kvalitnom rozlíšení

Či už je deň, alebo noc o kvalitný obraz sa vám postará objektív s uhlom 90° a rozlíšením Full HD 1080p. Kameru je možné aj otáčať prostredníctvom aplikácie o 170° v horizontálnom a 30° vo vertikálnom smere.

mobil

Majte pod dohľadom
všetko dianie u vás doma

Aktuálne dianie u vás doma, alebo záznamy môžete sledovať prostredníctvom vášho telefónu, tabletu a podobných zariadení, či už ste doma alebo odkiaľkoľvek na svete. Využitím obojstranného audio systému je možné aj vzdialene komunikovať s členmi domácnosti alebo s vašimi domácimi miláčikmi. V aplikácii môžete vytvárať fotografie alebo nahrávať videozáznamy, ktoré je možné ľahko uložiť do vášho telefónu.

mesic

Tma už pre vás
nebude prekážkou

Dokonalý prehľad o tom, čo sa deje po zotmení, vám zaistí infračervené svetlo s dosahom až 15m. Nočné videnie nemusíte zapínať ručne, pri nedostatku svetla sa zapína automaticky.

flek
zamek

Zabezpečte si
svoj domov
a členov domácnosti

Vďaka automatickému otáčanie za pohyblivým objektom vám už nič neunikne. Pomocou aplikácie môžete v prípade detekcie pohybu prijímať aj bezpečnostné notifikácia vrátane 1080p fotografií. Nepozvaného hosťa je možné zastrašiť obojsmernou komunikáciou. Zaznamenávať môžete na microSD kartu s kapacitou až 128GB alebo na cloud.

kladivo

Už žiadna zložitá montáž

Príprava a vedenie káblov už vás nebudú ďalej obťažovať. Balenie disponuje napájacím adaptérom, z ktorého je vyvedený 1 kábel zakončený micro USB konektorom. Komunikácia je zabezpečená pomocou WiFi v štandarde b / g / n. Inštalácia je možná posadením na nábytok, ale aj pripevnením na stenu alebo strop.

flek
clovek

Otestujte ostatné funkcie

V aplikácii je možné nastaviť i mnoho ďalších funkcií, ako je priradenie kamier do danej miestnosti, udelenie oprávnenia iným osobám, nahrávanie podľa časového plánu a mnohé ďalšie.

Pripojenie
Pripojenie
WiFi
Štandard
IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Konektivita
Podporované OS
Android, iOS
Napájanie
sieťový adaptér
Jazyk aplikácie
slovenčina, čeština, poľština, angličtina
Vlastnosti
Použitie
vnútorné
Rotácia
áno
Nočné videnie
áno
Prevedenie
otočná
Funkcie
detekcia pohybu, vstavaný mikrofon, vstavaný reproduktor, zasielanie notifikácia, záznam na microSD kartu, cloud platforma, sledovanie pohybu
Video
Maximálne rozlíšenie
1920 × 1080 px
Max. dosvit nočného videnia
15 m
Zorný uhol
90°
Typ snímača
CMOS
Kompresia videa
H.264
Vstupy a výstupy
Rozhranie
RJ-45 LAN, MicroSD slot, WiFi
Slot pre pamäťovú kartu
MicroSD
Max. veľkosť SD karty
128 GB
Všetky tieto produkty zakúpite v dobrých elektro obchodoch, veľkoobchodoch a na e-shopoch.
Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.
KONTAKTY