Inteligentné
kamery

sledujte
svoj dom
odkiaľkoľvek
WiFi CAM WS1
cam WS1

Inteligentná vonkajšia IP66 kamera WiFi CAM WS1. Vstavaný reproduktor a mikrofón, 2MPix kamera s rozlíšením Full HD 1080p, zorný uhol 90°, infračervené nočné videnie do vzdialenosti až 30m, LED prisvietenie, WiFi anténa, detektor pohybu, ručné otáčanie kamery, Network port, slot pre MicroSD kartu max . 128GB, napájanie pomocou sieťového adaptéra. Pripojenie kamery cez vašu WiFi sieť, vzdialené ovládanie pomocou inteligentného telefónu, tabletu, iPad a podobne, prostredníctvom aplikácie Tuya alebo Smart life.

3D model
QR
fullHD

Monitorujte vaše priestory
vo kvalitnom rozlíšení

Či už je deň alebo noc o kvalitný obraz sa vám postará objektív s uhlom 90° a rozlíšením Full HD 1080p. Kameru je možné i ručne otočiť o 360° v horizontálnom a 80° vo vertikálnom smere. Kvalitné vzdialený bezdrôtový prenos zabezpečuje anténa, ktorá je súčasťou balenia. Všetko vo vodeodolnom prevedení IP66.

mobil

Majte pod dohľadom
všetko dianie vo vašich priestoroch

Aktuálne dianie okolo vášho domu alebo záznamy môžete sledovať prostredníctvom vášho telefónu, tabletu a podobných zariadení, či už ste doma alebo odkiaľkoľvek na svete. Využitím obojstranného audio systému je možné aj vzdialene komunikovať alebo iba odpočúvať. V aplikácii môžete vytvárať fotografie alebo nahrávať videozáznamy, ktoré je možné ľahko uložiť do vášho telefónu.

mesic

Tma už pre vás
nebude prekážkou

Dokonalý prehľad o tom, čo sa deje po zotmení, vám zaistí infračervené svetlo s dosahom až 30m. Nočné videnie nemusíte zapínať ručne, pri nedostatku svetla sa zapína automaticky. Ďalšou možnosťou je aj funkcia prisvietenia za pomocou LED diód, ktorá sa aktivuje, ak je detekovaný pohyb.

flek
zamek

Zabezpečte si
svoj domov
a majetok

Pomocou aplikácie môžete v prípade detekcie pohybu prijímať aj bezpečnostné notifikácia vrátane 1080p fotografií. Nepozvaného hosťa je možné zastrašiť obojsmernou komunikáciou alebo LED prisvietením, ktoré sa aktivuje po zotmení v prípade detekcie pohybu. Zaznamenávať môžete na microSD kartu s kapacitou až 128GB alebo na cloud.

kladivo

Už žiadna zložitá montáž

Príprava a vedenie káblov už vás nebudú ďalej obťažovať. Balenie disponuje napájacím adaptérom, z ktorého je vyvedený 1 kábel zakončený micro USB konektorom. Komunikácia je zabezpečená pomocou WiFi v štandarde b / g / n. Inštaláciu je možné vykonať pripevnením na stenu alebo strop.

flek
clovek

Otestujte ostatné funkcie

V aplikácii je možné nastaviť i mnoho ďalších funkcií, ako je priradenie kamier do danej miestnosti, udelenie oprávnenia iným osobám, nahrávanie podľa časového plánu a mnohé ďalšie.

Pripojenie
Pripojenie
WiFi
Štandard
IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Konektivita
Podporované OS
Android, iOS
Napájanie
sieťový adaptér
Jazyk aplikácie
slovenčina, čeština, poľština, angličtina
Vlastnosti
Použitie
vnútorné, vonkajšie
Rotácia
nie
LED prisvietenie
áno
Nočné videnie
áno
Prevedenie
statické
Funkcie
detekcia pohybu, vstavaný mikrofón, vstavaný reproduktor, zasielanie notifikacií, záznam na microSD kartu, cloud platforma,
Video
Maximálne rozlíšenie
1920 × 1080 px
Max. dosvit nočného videnia
30 m
Zorný uhol
90°
Typ snímača
CMOS
Kompresia videa
H.264
Vstupy a výstupy
Rozhranie
RJ-45 LAN, MicroSD slot, WiFi
Slot pre pamäťovú kartu
MicroSD
Max. veľkosť SD karty
128 GB
Všetky tieto produkty zakúpite v dobrých elektro obchodoch, veľkoobchodoch a na e-shopoch.
Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.
KONTAKTY