ovládajte svoju
domácnosť
rozumne
WiFi 4SOC 4USB / WiFi 4SOC SCHUKO 4USB
WiFi SOC S / WiFi SOC SCHUKO S
switch

Inteligentná rada zásuviek WiFi SOC.

Dostupné vo variantách jednozásuviek alebo štvorzásuviek so štyrmi USB portami. Všetko vo verzii Schuko alebo French. Disponujú podsvietením tlačidiel, časovača, vrátane odpočítavania. Jednozásuvky sú vybavené aj monitorovaním spotreby elektrickej energie. Pripojenie zásuvky cez vašu WiFi sieť, vzdialené ovládanie pomocou inteligentného telefónu, tabletu, iPad a podobne, prostredníctvom aplikácie Tuya alebo Smart life.

3D model
QR
wifi

Premeňte vaše obyčajné
spotrebiče na inteligentné

Inteligentné vyhotovenie týchto zásuviek vám konečne umožní inteligentné ovládanie bežných domácich spotrebičov. Premeníte tak napríklad vašu lampičku na inteligentné svietidlo. Môžete tak ovládať kúrenie, televíziu, ventilátory a pod. Výber je len na vašej fantázii. K zásuvkám nepotrebujete dokúpiť žiadnu ovládaciu jednotku, stačí len WiFi a váš telefón.

mobil

Pohodlné ovládanie ručne,
telefónom i hlasom

Inteligentné vykonanie týchto zásuviek vám ponúkne jednoduché ovládanie dotykom za pomoci tlačidla alebo vzdialené ovládanie prostredníctvom aplikácie pre cinteligentné telefóny. Kompatibilita s Alexou a Google Home vám umožní i ovládanie hlasom.

hodiny

Zautomatizujte si
ovládanie vašich zariadení

Pomocou plánovača môžete nastaviť čas aj dni, kedy sa má určená zásuvka zapnúť alebo vypnúť. K dispozícii je aj časovač, na ktorom navolíte dobu, počas ktorej sa má zásuvka vypnúť. Môžete tak automaticky ovládať osvetlenie v daný čas alebo určiť po akej dobe sa má vypnúť napríklad televízia. Možnosť závisí len na vašej fantázii.

flek
prase

Dohliadnite na spotrebu

Už nemusíte zbytočne doplácať za elektrinu. Všetky jednozásuvky disponujú aj monitoringom spotreby energie. Môžete tak ľahko pozorovať aktuálnu, alebo dlhodobú spotrebu energie vášho spotrebiča a tým sa aj prípadne vyhnúť nečakaným výdavkom.

mobil

Využite vzdialené ovládanie
vašich spotrebičov

Všetky zapojené spotrebiče môžete ovládať jednoducho pomocou mobilnej aplikácie a to z domova alebo aj odkiaľkoľvek na svete. Skontrolujete tak, či nie je nejaký spotrebič zapnutý bez vášho vedomia alebo zapnete kúrenie či klimatizáciu pred návratom domov. Ovládať jednotlivé zariadenia môže aj viac osôb, stačí im udeliť oprávnenie.

flek
mikrofon

Ovládajte pohodlne
svoj domov

Všetky zásuvky spolupracujú s hlasovými asistentami Amazon Alexa a Google Assistant. To vám umožní pohodlné ovládanie jednoduchými hlasovými príkazmi. V rámci aplikácií Amazon Echo a Google Home môžete ľahko naše produkty pridať do rodiny spolu s ostatnými produktami iných výrobcov.

clovek

Otestujte ostatné funkcie

V aplikácii je možné nastaviť i mnoho ďalších funkcií ako je spárovanie viac zásuviek do jednej skupiny, vytočenie rôznych scén či ich editácia, tvorba automatizovaných funkcií (správanie v závislosti od vonkajšej teploty, na vašej polohe a pod.)

Pripojenie
Pripojenie
WiFi
Štandard
IEEE 802.11 b/g/n (2,4 GHz)
Konektivita
Podporované OS
Android, iOS
Kompatibilita
Google Assistant, Amazon Alexa
Napájanie
zo siete
Jazyk aplikácie
slovenčina, čeština, poľština, angličtina
Spoločné vlastnosti
Napájacie napätie, frekvencia
220-240V 50/60Hz
Funkcie
Ovládanie cez mobilnú aplikáci, hlasové ovládanie
Vlastnosti WiFi 4SOC 4USB / WiFi 4SOC SCHUKO 4USB
Maximálna zátaž, prúd
2400W/10A
Maximálny USB proud
4x1A
Typ malej konektúry
Vidlice typu E/F
Typ a počet 1. female konektorov
4x zásuvka typu E
Typ a počet 1. female konektorov (SCHUKO)
4x zásuvka typu F
Typ a počet 2. female konektorov
4x USB-A
Štandard 2. female konektorov
USB 2.0
Dĺžka kábla
1,8m
Vlastnosti WiFi SOC S / WiFi SOC SCHUKO S
Maximálna záťaž, prúd
3500W/16A
Typ male konektorov
Vidlica typu E/F
Typ female konektorov
1x zásuvka typu E
Typ female konektorov (SCHUKO)
1x zásuvka typu F
Funkcie
Monitoring spotreby elektrickej energie
Všetky tieto produkty zakúpite v dobrých elektro obchodoch, veľkoobchodoch a na e-shopoch.
Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.
KONTAKTY